Podłogi drewniane wykonane z drewna liściastego świetnie sprawdzają się w większości pomieszczeń. Cechuje je bowiem ładny i naturalny wygląd. Odznaczają się przy tym także wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Co więcej, dzięki ciepłym barwom naturalnego drewna potrafią stworzyć przytulną atmosferę we wnętrzach, która pozytywnie wpływa na przebywające w nich osoby.

Lakierowane deski podłogowe

Wprowadziliśmy do swojej oferty lakierowane deski podłogowe o różnym wybarwieniu, co pozwala łatwo dopasować ich kolor do pozostałych elementów wykończenia i wystroju wnętrza. Lakier nie tylko podnosi walory estetyczne podłogi, ale dodatkowo zabezpiecza jej powierzchnię, czyniąc ją odporniejszą na ścieranie i wilgoć.

Lakierowane deski podłogowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Wpływa na to fakt, że są trwałe, estetyczne, oraz łatwe do utrzymania w czystości. Nie bez znaczenia jest także szeroki zakres ich zastosowań – można je bowiem układać zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Dobrze pasują do wnętrz urządzonych w klasycznym, a także nowoczesnym stylu.

Obecnie nasza podstawowa oferta obejmuje 16 wybarwień podłóg drewnianych

W naszej ofercie oprócz desek lakierowanych znajdą Państwo także:

Jak wykonujemy nasze deski podłogowe?

Nasze deski podłogowe zostały pieczołowicie zaprojektowane i przygotowane z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły. Przy ich wykonaniu posiłkowaliśmy się dotychczasowymi doświadczeniami w branży drzewnej oraz gustami estetycznymi całego zespołu. Mieliśmy na uwadze także potrzeby i preferencje klientów. Użyteczne okazało się również stale śledzenie dynamicznie zmieniających się trendów na rynku wnętrzarskim. Wszystko to razem sprawiło, że możemy oferować klientom unikalne rozwiązania niespotykane u innych producentów.

Przywiązujemy szczególną wagę do urzeczywistnienia indywidualnych potrzeb w zakresie okładzin podłogowych, w związku z czym poza produktami z linii podstawowej zapewniamy również deski przygotowywane na zamówienie. Możemy dzięki temu sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując im niepowtarzalne produkty, których nie znajdą w ofertach producentów masowo wytwarzających podłogi. Przewidzieliśmy także opcję udziału klienta w projektowaniu desek, może on przy tym skorzystać z naszego fachowego doradztwa.

Zamówienia realizowane są w indywidualnie uzgadnianych terminach, jednakże w czasie nie krótszym niż 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia. Termin realizacji nie obejmuje czasu potrzebnego na dostarczenie wyrobu do klienta. Swoje usługi polecamy szczególnie osobom z Trójmiasta i okolic.

Zasady pielęgnacji desek podłogi drewnianej

Deski podłogowe do wykładania podłóg drewnianych należy przechowywać w pozycji poziomej, w pomieszczeniu zapewniającym temperaturę otoczenia nie niższą niż 18ºC oraz wilgotność powietrza na poziomie 45%-65%. Opakowanie desek w postaci folii należy usunąć bezpośrednio przed montażem. W okresie zimowym, deski podłogowe przeznaczone do montażu powinny być leżakowane minimum 3 dni w pomieszczeniu docelowym. W czasie montażu temperatura desek nie może być niższa niż 15ºC.

Przed montażem należy koniecznie dokonać pomiaru wilgotności podłogi i podłoża. Wilgotność podłogi powinna wynosić 9% z tolerancją ±2%, natomiast wilgotność podłoża cementowego nie może przekraczać 2%. Na podłożu ogrzewanym deski podłogowe mogą być montowane pod warunkiem utrzymania maksymalnej temperatury wynoszącej 26ºC mierzonej na powierzchni podłogi.

Deska podłogowa może być klejona do podłoża za pomocą odpowiedniego kleju. Przed montażem należy dokonać segregacji desek pod względem barwy oraz struktury usłojenia, co umożliwi odpowiednie ich ułożenie.

Nasza podłoga olejowana powinna być pielęgnowana środkami przewidzianymi przez producenta wosków olejnych, którym została wykończona, tj. firmę OSMO®.

W przypadku podłóg lakierowanych należy przecierać je na wilgotno. Wodę należy stosować w minimalnych ilościach, wyłącznie z dodatkiem środka do pielęgnacji podłóg lakierowanych.

Piękno podłóg naszej produkcji po zamontowaniu w Państwa wnętrzach doskonale może zostać podkreślone poprzez zamontowanie listew lakierowanych, bądź fornirowanych.

Gwarancja

Do pobrania:

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

KARTA GWARANCYJNA

WARUNKI GWARANCJI

ZALECENIA TECHNICZNE