Deski podłogowe – producent i sklep Prestige Decor

W związku z nieustannym rozszerzaniem naszej oferty, zmierzając do zaoferowania coraz bardziej kompleksowych rozwiązań umożliwiających wyposażenie wnętrz – nie tylko poprzez fornirowane lub lakierowane listwy przypodłogowe – zdecydowaliśmy o wprowadzeniu nowej linii produktów, jakimi są deski podłogowe.

Deski podłogowe naszej produkcji wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu do strukturyzowania i olejowania, bądź lakierowania ich powierzchni przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Obecnie nasza podstawowa oferta obejmuje 16 wybarwień podłóg drewnianych, z których zdjęciami i opisami możecie Państwo zapoznać się poniżej.

Deska Prestige Decor – proces produkcji

Podobnie jak inne produkty, które oferujemy Państwu od wielu lat, również deski podłogowe zostały bardzo pieczołowicie zaprojektowane i przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Deski podłogowe z oferty Prestige Decor powstały jako wypadkowa wielu czynników, takich jak nasze dotychczasowe doświadczenia w branży drzewnej oraz wrażliwość i estetyczne gusta całego zespołu pracowników. Ważne dla przygotowania i powstania desek podłogowych okazało się uważne obserwowanie potrzeb Klientów, dla których podłoga drewniana to ucieleśnienie dobrego stylu. Użyteczne okazało się rozpoznanie dynamicznie zmieniających się trendów na rynku wnętrzarskim oraz zamiar zaoferowania rozwiązań unikalnych, niespotykanych u innych producentów.

Szczególną wagę przykładamy do urzeczywistnienia indywidualnych potrzeb w zakresie okładzin podłogowych, w związku z czym poza produktami z linii podstawowej zamierzamy zaoferować również deski dedykowane konkretnym Klientom. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które będą w stanie sprostać najbardziej wyszukanym gustom i zaoferować produkty niepowtarzalne i niespotykane w ofertach producentów masowo wytwarzających podłogi dostępne na naszym rynku. Przewidujemy również możliwość stworzenia produktu stworzonego wyłącznie dla indywidualnego Klienta, który zostanie zaprojektowany przy Państwa udziale, korzystając z naszego fachowego doradztwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem desek podłogowych. Wspólnie z nami, Państwa podłoga drewniana stanie się praktyczna i stylowa.

Zamówienia realizowane są w indywidualnie uzgadnianych terminach, jednakże nie krótszych niż 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia. Termin realizacji nie obejmuje czasu potrzebnego na dostarczenie wyrobu do Klienta. Swoje usługi polecamy szczególnie osobom z Trójmiasta i okolic.

Zasady pielęgnacji desek podłogi drewnianej

Deski podłogowe do wykładania podłóg drewnianych należy przechowywać w pozycji poziomej, w pomieszczeniu zapewniającym temperaturę otoczenia nie niższą niż 18ºC oraz wilgotność powietrza na poziomie 45%-65%. Opakowanie desek w postaci folii należy usunąć bezpośrednio przed montażem. W okresie zimowym, deski podłogowe przeznaczone do montażu powinny być leżakowane minimum 3 dni w pomieszczeniu docelowym. W czasie montażu temperatura desek nie może być niższa niż 15ºC.

Przed montażem należy koniecznie dokonać pomiaru wilgotności podłogi i podłoża. Wilgotność podłogi powinna wynosić 9% z tolerancją ±2%, natomiast wilgotność podłoża cementowego nie może przekraczać 2%. Na podłożu ogrzewanym deski podłogowe mogą być montowane pod warunkiem utrzymania maksymalnej temperatury wynoszącej 26ºC mierzonej na powierzchni podłogi.

Deska podłogowa może być klejona do podłoża za pomocą odpowiedniego kleju. Przed montażem należy dokonać segregacji desek pod względem barwy oraz struktury usłojenia, co umożliwi odpowiednie ich ułożenie.

Nasza podłoga olejowana powinna być pielęgnowana środkami przewidzianymi przez producenta wosków olejnych, którym została wykończona, tj. firmę OSMO®.

W przypadku podłóg lakierowanych należy przecierać je na wilgotno. Wodę należy stosować w minimalnych ilościach, wyłącznie z dodatkiem środka do pielęgnacji podłóg lakierowanych.

Piękno podłóg naszej produkcji po zamontowaniu w Państwa wnętrzach doskonale może zostać podkreślone poprzez zamontowanie listew lakierowanych, bądź fornirowanych.

Gwarancja

Do pobrania:

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

KARTA GWARANCYJNA

WARUNKI GWARANCJI

ZALECENIA TECHNICZNE